WSPÓŁPRACA - PROJEKT WNĘTRZ

1. Rozmowa o Twoich oczekiwaniach

Punktem wyjścia do prac projektowych są dla nas Twoje oczekiwania. Rozmowa o upodobaniach, nawykach czy preferencjach estetycznych pomoże stworzyć przestrzeń w pełni realizującą Twoje potrzeby.

2. Analiza i projekt układu funkcjonalnego

Na podstawie wcześniej zebranego wywiadu prezentujemy 2-3 najlepsze warianty układu funkcjonalnego projektowanej przestrzeni. Wspólnie wybieramy i modyfikujemy układ najkorzystniejszy dla Ciebie.

3. Określenie stylistyki projektu

Po wstępnej rozmowie przygotujemy dla Ciebie pakiet inspiracji, które pozwolą zrozumieć odpowiadającą Ci estetykę. Po wyborze najciekawszych, tworzymy tzw. 'mood board' czy planszę graficzną, na którą składają się kolory, materiały czy przykłady projektów, które wspólnie tworzą odpowiadający Ci klimat.

4. Fotorealistyczne wizualizacje

Opracowujemy je na podstawie wcześniej wybranego układu estetycznego i mood boardu. Jeśli pierwsza wersja wizualizacji nie będzie Ci się podobać, w ramach umowy bezpłatni przygotujemy drugą.

5. Dobór produktów

Produkty odpowiadające projektowi prezentujemy na spotkaniach lub mailowo.

6. Rysunki wykonawcze

Dokumentacja wykonawcza pozwala dopracować każdy detal wnętrza w najdrobniejszych szczegółach. Przygotowujemy ją na podstawie zaakceptowanych wizualizacji, wyboru produktów oraz rozmów o szczegółach. Dzięki niej wykonawca może zrealizować wnętrze zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

7. Nadzór autorski

Możemy dopilnować, aby realizacja projektu była zgodna z tym co zaprojektowaliśmy. Zasady nadzoru ustalamy indywidualnie, może obejmować on wizyty na budowie, kontakt z wykonawcami, pomoc w zakupach czy dobór dodatków do wnętrza.

WSPÓŁPRACA - PROJEKT ARCHITEKTONICZNY

1. Rozmowa o Twoich oczekiwaniach

Zapraszamy na kawę! Jeśli myślisz o inwestycji wymagającej udziału Architekta - możemy pomóc. Rozmowa o Twoich oczekiwaniach to niezobowiązujące spotkanie w naszym biurze, podczas którego możemy pomóc określić Ci oczekiwania i wytyczne dotyczące projektu.

2. Określenie warunków współpracy

Projekty architektoniczne z uwagi na różnorodny zakres działań wymagają dobrze wyznaczonych celów i harmonogramu prac. Przedstawimy Ci naszą propozycję warunków współpracy i razem dostosujemy je do Twoich potrzeb.

3. Analiza inwestycyjna

Wykonujemy kompleksowe analizy działek, prawa miejscowego, nasłonecznienia oraz opłacalności inwestycji budowlanej.

5. Projekt architektoniczno-budowlany

Projekt architektoniczno-budowlany to dokumentacja, której potrzebujesz, żeby dostać pozwolenie na budowę i móc zrealizować swój wymarzony budynek. Przygotujemy ją dla Ciebie.

4. Koncepcja architektoniczna

Koncepcja architektoniczna to projekt wstępny zawierający: rzuty, przekroje, elewacje oraz wizualizacje projektowanego budynku. Wykonujemy je na podstawie Twoich wytycznych, analizy działki, otoczenia, naszych pomysłów oraz sennych mar.

6. Projekt wykonawczy

Jeśli projekt Twojego budynku jest oparty o unikatowe rozwiązania technologiczne będziesz potrzebował projektu wykonawczego. Na życzenie klienta opracowujemy dokumentację wykonawczą dla projektów z naszego biura.

7. Nadzór autorski

Nie przekonuje Cię projekt tylko na papierze? Nasze projekty są możliwe do zrealizowania. Jeśli istnieje niebezpieczeństwo, że ekipa budowlana nie zrealizuje projektu tak jakbyś tego oczekiwał – zgłoś się do nas.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona