W11

PROJEKT WNĘTRZA W STYLU BOHO

Zastanawiałeś się kiedyś jakie wnętrze najlepiej do Ciebie pasuje? Projekt wnętrza w pracowni CoZa Studio to ciekawa wyprawa po własnych potrzebach i upodobaniach. Przychodzą do nas różne osoby – jedne ze ściśle sprecyzowaną ulubioną estetyką, inne bez. Dla nas nie jest istotne którą z tych osób jesteś, ponieważ mamy swoje sposoby, żeby zrozumieć Twoje potrzeby i zaprojektować to, co dla Ciebie najlepsze.

Projekt wnętrza w stylu boho (choć z wyraźną nutą eklektyzmu), to propozycja dla młodej kobiety, która wie już w czym czuje się najlepiej. Pani Inwestor zakreśliła nam swoje upodobania pozostając zarazem otwartą na nasze propozycje. Preferowana przez nią estetyka krążyła wokół podróżniczych dodatków, naturalnych tkanin i drewna. Jasne mieszkanie to marzenie wielu z Was, jednak tylko w określonych warunkach będzie ono wystarczająco przytulne, żeby odpocząć po pracy czy w lekkiej atmosferze zjeść obiad z przyjaciółmi.

Zdecydowaliśmy się na kilka podstawowych motywów przewodnich. Dominują dwa podstawowe odcienie drewna – dąb mocno bielony i dąb w naturalnym odcieniu oraz ziemiste kolory. Tłem jest biel występująca na wielu powtarzalnych elementach, jak np. drzwi czy ściany. Mieszkanie nie wymagało wiele zmian funkcji, choć udało się między innymi bez dodatku przegród oddzielić strefy: kuchni, salonu i jadalni oraz wydzielić garderobę, o której marzyła Pani domu. Przestrzeń, która wita gości – przedpokój, otwiera się na salon i jadalnię. Elementy wnętrza podkreślające styl boho to np. huśtawka w strefie salonu, różne modele krzeseł czy materiały przypominające płótno.

Kuchnia nie jest zamknięta drzwiami, ale sprytnie ukryta przed gośćmi. Jako, że jest mała zdecydowaliśmy się na białe fronty oraz dodatki drewna. Zarówno w kuchni jak i jadalni użyliśmy tego samego rustykalnego modelu frontów oraz uchwytów. Dzięki temu białe wnętrze wyda się bardziej ciepłe i domowe.

Mieszkanie prócz łazienki posiada oddzielnie toaletę, w której znaleźliśmy miejsce dla pralki. Postanowiliśmy, że oba te pomieszczenia zachowamy w tej samej stylistyce, na którą składają się: płytki podłogowe Paradyż Modern, elementy drewniane oraz lampy z wyeksponowaną żarówką.

W mieszkaniu są jeszcze: garderoba, sypialnia i gabinet z miejscem spania dla gości. Wszystko utrzymaliśmy w podobnej stylistyce z różnymi ciekawymi akcentami. W sypialni nieruchoma "huśtawka" spełnia rolę nakastlika, a gabinecie część ściany wraz z szezlongiem lub zapasowym łóżkiem zrobiona będzie z palet.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona