W01

PROJEKT WNĘTRZA
BIURA BROKER

W naszym portfolio znajduje się przestrzeń pracy dla biura Broker Rzeszów. Projekt realizowaliśmy w 2015 r. Wraz z nadzorem autorskim. Chcieliśmy stworzyć biuro wyróżniające się wystrojem na rzeszowskim rynku nieruchomości.

 

Przestrzeń biura pierwotnie dzieliła się na 3 części: 2 sale i centralnie ulokowane pomieszczenie socjalne. Z uwagi na specyfikę pracy firmy zdecydowaliśmy się na zupełnie nowy podział przestrzeni. Pomieszczenie socjalne zastąpiliśmy wyspą, z której mogą korzystać zarówno pracownicy jak i odwiedzający biuro klienci. Mamy tam miejsce na małą lodówkę, ekspres i ceramikę. Wokół wyspy rozlokowane są siedziska dla oczekujących inwestorów. Jedynym wydzielonym pomieszczeniem jest niewielka sala do podpisywania umów sprzedaży. Pozostała przestrzeń służy pracownikom biura przy ich dość różnorodnej pracy, w tym spotkań z klientami.

Opierając się na badaniach dotyczących wydajności w pracy oraz oddziaływaniu kolorów na człowieka, zdecydowaliśmy zaprojektować biuro w sposób stymulujący pracowników. Zastosowaliśmy zróżnicowane oświetlenie i odważną kolorystykę. W całym biurze przeplatają się motywy związane ze sprzedawanym przez biuro budynkami, np. Ceglana okładzina ścian czy fototapeta. Niebieski kolor wykładziny, mimo iż narzucony z góry stał się dla nas inspiracją i wyzwaniem. Pięknie komponuje się z cegłą, tworząc oryginalny miejski klimat. Ponieważ nie chcieliśmy tracić przestrzenności biura, wraz z inwestorami zdecydowaliśmy się na przeszklenie wydzielonego pomieszczenia. Dodatkowo zastosowaliśmy w nim lustro na całej ścianie, wydaje się ono zatem dużo większe niż jest w rzeczywistości. Uzupełnieniem realizacji są rośliny – łatwe do utrzymania jak przystało na przestrzeń biurową.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona