W03

SALON SPRZEDAŻY
KAMIENIA NATURALNEGO

Projekt wnętrza nowego obiektu Akropol Rzeszów postawił przed nami sporo wyzwań. Mieliśmy za zadanie stworzyć komfortowe miejsce do pracy w połączeniu z ekspozycją produktów Inwestora. W związku z tym staraliśmy się zachować nowoczesność i minimalizm przestrzeni.

Akropol Rzeszów jest firmą z długoletnim doświadczeniem w sprzedaży kamienia naturalnego. Nowa siedziba firmy to dwuczęściowy obiekt, który postawił przed nami wyzwanie stworzenia dla niego projektu wnętrza.

Obejmuje on sporą halę ekspozycyjną oraz dwupiętrową część biurowo-sprzedażową. Do zespołu pracującego nad Inwestycją dołączyliśmy niedługo przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Byliśmy odpowiedzialni za projekt wnętrza, dokumentację wykonawczą oraz stały nadzór prac.

Priorytetem działań była dobra organizacja przestrzeni pracy. Mieliśmy za zadanie zagospodarować gabinety dyrekcji, sale dla pracowników, pomieszczenia socjalne oraz sale konferencyjne. Jednocześnie musieliśmy postarać się wkomponować w przestrzeń jak największa ilość wariantów kamienia.

Różnorodność użytych materiałów zdeterminowała nas to zestawienia ich z drewnianymi kantówkami, którymi wykończone są ściany gabinetu. Elementy te tworzą nowoczesne i co najważniejsze minimalistyczne pomieszczenie.

Projekt wnętrza uzupełniony jest o czarne i szare dodatki w postaci foteli oraz krzeseł dodających przestrzeni charakteru i powagi.

Ze względu na minimalizm przestrzeni zdecydowaliśmy ożywić ją zielonymi akcentami dodatkowo współgrającymi z zastosowanym drewnem.

Na naszej drodze stanęło wiele problemów – przede wszystkim łukowe założenia planistyczne obiektu oraz pogłos wynikający z dużej ilości kamienia i szkła.

Jednak holistyczne podejście do tematu, a przede wszystkim dokładna analiza wymagań klienta zapewniła efekt uszczęśliwiający Inwestorów i ich pracowników.

Duże przeszklenie, pozwoliło na dopływ sporej ilości światła do pomieszczenia co przede wszystkim, dało możliwość jeszcze lepszej ekspozycji użytego kamienia.

Wykonany projekt wnętrza pozwala stworzyć efekt profesjonalnej przestrzeni eksponującej produkty inwestora

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona