W07

PROJEKT WNĘTRZA
DOMU JEDNORODZINNEGO

Założeniem projektu była kompletna zmiana klimatu i wielu aspektów funkcjonalnych 2-piętrowego domu. Właściciele zdecydowali się na remont po kilkunastu latach użytkowania obiektu – z jednej strony mieli swoje przyzwyczajenia i ulubione części domu, z drugiej dobrze znali jego mankamenty.


Mieliśmy za zadanie podejść do projektu całościowo – ingerowaliśmy nie tylko we wnętrze, ale i elewację czy taras. Dom miał stać się na tyle funkcjonalny i piękny, żeby przez kolejne lata cieszyć jego mieszkańców, a później wciąż nadawać się na opłacalną sprzedaż.


Inwestorom podobają się czyste duże przestrzenie, w których czuć spójność i jakość. Są otwarci na odważne choć stonowane propozycje estetyczne, chcą przestrzeni, która da im spokój, szczyptę luksusu i schronienie.
Zdecydowaliśmy zaprojektować parter w oparci o czerń, szarość i niewielki dodatek drewna., na górze natomiast przechodzimy w jaśniejsze tony tej samej gamy – aż do bieli.


Bardzo istotną rolę grała funkcjonalność obiektu. Dokumentacja wykonawcza wchodziła w najdrobniejsze detale jak np. wnętrza szuflad specjalnie zaprojektowane z uwzględnieniem elektryki i uchwytów na sprzęty w ich wnętrzach.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona