W08

WNĘTRZE MIESZKANIA W
STYLU GLAMOUR

Wnętrze W08 jest kompleksowym projektem wykończenia 120-metrowego mieszkania w niskiej zabudowie wielorodzinnej.Jak zawsze kompleksowy projekt wnętrza rozpoczęliśmy od rewolucji układzie funkcjonalnym.Inwestorzy zdecydowali się na wersję, w której część dzienna jest wyraźnie oddzielona od ich prywatnej strefy.

Przy wejściu do mieszkania znalazła się wygodna garderoba z pralką i suszarką, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać porządek w przedpokoju. Sypialnia połączona została z przestronną garderobą i łazienką codziennego użytku, w której umiejscowiliśmy prysznic, wc z słuchawką myjącą i dwie umywalki. Łazienka, z której będą korzystać goście jest zarazem rzadziej uczęszczaną strefą relaksu dla pani domu. Zdecydowaliśmy się również na zburzenie ścianki pomiędzy kuchnią a salonem, która przez centralne usytuowanie znacznie ograniczała przestrzeń. Zamiast niej kuchnię delikatnie przesłoni ażurowe przepierzenie z kantówek.

Projekt estetyki wnętrza zaczynamy zazwyczaj od zebrania porządnej dawki inspiracji i stworzenia mood boardu. Ten zawiera dużo dobrych jakościowo naturalnych materiałów oraz kilka żywych kolorów. Właściciele marzyli o dodatkach złota i miedzi, parkiecie oraz marmurze. Wszystko to udało się spiąć w luksusową acz minimalistyczną kompilację.

Jednym z motywów przewodnich mieszkania jest drewno dębowe.

Aby dodać mu luksusowego wyrazu jest odrobinę ciemniejsze niż naturalnie. Wzór jodełki francuskiej oprócz podłogi pojawia się też na zagłówku w sypialni.

Pięknym dodatkiem do drewna jest marmur. Występuje on tutaj w kilku miejscach i wersjach. W kuchni mamy bardzo charakterystyczną płytę imitującą marmur Etoile de Rex Renoir , która będzie służyć za blat oraz ozdobi i zabezpieczy ścianę. W przedpokoju, garderobie i łazience dla gości zdecydowaliśmy się na klasyczny marmur Calacatta zestawiony ze złotem, natomiast w sypialni szarość.

W centrum mieszkania umieściliśmy piękną kwiatową tapetę ze studia Wonder Wall która scala wszystkie części przestrzeni. Z niecierpliwością czekamy na realizację wnętrza.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona