W09

PROJEKT WNĘTRZA
DOMU JEDNORODZINNEGO

Projekt wnętrza dla młodej rodziny oscylującej między tradycyjną, a nowoczesną estetyką to nie lada wyzwanie. Dom, który będzie służył im na długie lata musi mieć ponadczasowy wydźwięk za rozsądne pieniądze.

Priorytetem projektu stało się uzyskanie wrażenia ciepła i przytulności dzięki zastosowanym materiałom. Forma mebli miała pozostać prosta. Użytkownicy pragnęli wnętrza jasnego, ale nie nudnego.

Po analizie inspiracji i stworzeniu mood boardu zdecydowaliśmy się użyć kilku odcieni drewna przeplatających się w elementach całego domu. Podłoga poza częściami technicznymi to bielona dębowa deska stanowiąca neutralne tło dla innych elementów. Zaproponowaliśmy również drzwi wewnętrzne Porta Balance w bardzo podobnym odcieniu, po to, aby podłoga, listwy i stolarka tworzyły całość nie narzucając przestrzeni dodatkowych podziałów.

Dodatkowy element oddający ciepło domowego ogniska to drewniane okładziny ścienne – w salonie i łazience dla gości.

Mieszkańcy domu chcieli, żeby każdy pokój tworzył osobną historię, jednak wspólnie uznaliśmy, że przyda im się doza spójności. We wszystkich pokojach przewija się drewno, stonowane kolory, czarne i miedziane dodatki.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona