W10

WNĘTRZE RESTAURACJI
AZJATYCKIEJ

Projekt restauracji azjatyckiej w Krakowie obejmuje wystrój wnętrza sali restauracyjnej. W niewielkiej przestrzeni urządziliśmy funkcjonalną przestrzeń do obsługi jak największej ilości klientów. Założeniem Inwestora było miejsce spójne i klimatyczne jednak oferujące proste lunchowe posiłki, również na wynos.

W związku z tym, że bistro oferuje dania z kuchni azjatyckiej projekt restauracji odnosi się do tematyki orientu. Mając na uwadze różnorodność kultur wschodu, długo poszukiwaliśmy wspólnego mianownika, który nada kierunek estetyce projektu. Postawiliśmy na naturalne materiały i charakterystyczną zieleń jako odniesienie do bujnej przyrody kontynentu.

We wnętrzu wydzieliliśmy jasną strefę kas i wydawania posiłków oraz bardziej klimatyczną część jadalną. Ściany w kolorze głębokiego ziemistego brązu tworzą tło dla delikatnej ażurowej grafiki w orientalnym stylu i kontrastują z meblami z drewna w naturalnym odcieniu. Na życzenie Inwestora bez zmian pozostawiliśmy ściany z cegły, które idealnie wpisują się w stylistykę wnętrza. Na parapetach wysokich okien urządziliśmy siedziska dla klientów. Zmieniliśmy również wcześniejsze przypadkowe oświetlenie wnętrza. Lampa Spider marki Nowodvorski luźno zwisa pomiędzy dekoracją z kantówek na części sufitu, natomiast lampa Plant nad stołami przy długiej ławie w ciekawy sposób eksponuje rośliny. Całość uzupełniają charakterystyczne dodatki – poduszki obszyte naturalnymi materiałami (len, juta) oraz obraz „Zwierzyniec” młodego artysty Krzanoo Art.

Projekt restauracji w subtelny sposób zmienia wnętrze w przestrzeń idealną do odkrywania nowych smaków. Nienachalny wystrój stwarza doskonałe tło dla bogatej kuchni orientalnej.

ZNAJDUJEMY SIĘ:
RESPAN RZESZÓW lokal 108B

TELEFON:
+48 608 393 184

MASZ PYTANIE? NAPISZ:

biuro@cozastudio.pl

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona